Hakkımızda

Teknodata'yı tanıyalım

Teknodata, hızla büyüyen Bilgi Teknolojileri sektöründe uzmanlıkları, tecrübesi ve dinamik kadrosu ile öne çıkan bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Her sektörde küçük, orta ve kurumsallaşmış işletmeler için akıllı Bilgi Teknolojileri çözümleri sunma konusunda bir lider olarak büyümekteyiz. Bu güne kadar müşterilerimizin ana faaliyet alanlarının işlevleriyle iletişim kurmamızı sağlayan uzmanlığımız sayesinde sadık müşterilerden oluşan geniş bir portfolyo oluşturduk. Bir dizi endüstri kuruluşu tarafından kabul gören hem müşteri servisi hem de hizmet sunumunda sürekli yeni hedeflere ulaşmaktayız. Öncü çözümler sunan rakipsiz markamız, teknik uzmanlığımız müşterilerimizin var olan Bilgi Teknolojileri altyapılarını aerodinamikleştirirken onların ana faaliyet alanlarına yoğunlaşmalarını sağlamaktadır. Teknodata Ankara merkezli olup %100 Türk sermayeyle işletilen bir şirkettir.

Şirketimizin ilk kuruluşundan itibaren Teknodata, küçük, orta ve kurumsallaşmış işletmelere sunulan uzman Bilgi Teknolojileri çözümlerinde bir eksiklik olduğunu saptamıştır. Uzman Bilgi Teknolojileri profesyonellerine ulaşmamış birçok kaynak tespit etmiş durumdayız ve bu kaynaklar sadece multi milyon dolarlık Bilgi Teknolojileri bütçeli büyük kurumsal şirketler için erişilebilir durumdadır. Birçok işletme kötü bir şekilde eğitilmiş ve/veya Bilgi Teknolojileri altyapılarını yanlış bir şekilde yapılandırarak şirkete uzun vadede çok fazla para kaybettiren tecrübesiz danışmanlarla çalışmaktadır.

Bizim müşterilerimiz ise bizim aracılığımızla maliyetinin çok altında sektördeki iyi eğitilmiş ve oldukça tecrübeli profesyonellere erişebilmektedirler. Tecrübeli ve bilgili takımımızın müşteri yöneticileri, mühendisleri ve müşteri hizmet personeli işletmeniz için değerli bir kazanç olacaktır. Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için bu web sitesinin “Hizmetler” bölümünü ziyaret edin.