Veeam Cloud Connect Backup

Hızlı ve Güvenli Şekilde Bulut Yedekleme ve Geri Yükleme


Veeam Bulut Yedekleme Nedir?

Veeam Silver iş ortağı (VCSP) olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırız.


Teknodata Veeam Bulut Yedekleme hizmeti ile olağanüstü durumlara, siber saldırılara ve arızalara karşı kritik gördüğünüz verileri Teknodata Veri Merkezine internet üzerinden yedekleyebilirsiniz. Self servis portal aracılığı ile verilerinizin yedekleme sıklığını ve saklama süresini belirleyebilir, ayrıca bu portal aracılığı ile yedeklerinizin durumunu görebilir ve yedeklerinizi yönetebilirsiniz.


Nasıl Çalışır?

Veeam Cloud Connect Backup Hizmeti
Veri yedeklemede 3-2-1 kuralı

Verilerinizin en az üç kopyası olmalıdır.


3-2-1 kuralı, verilerinizin üç kopyasını tutmanız, bu kopyaları iki medya türünde depolamanız ve bir kopyayı da iş yeri dışında saklamanız gerektiğini belirtir. Bununla birlikte sınırlı bant genişliği, artan veri hacimleri ve iş yeri dışı bir yedekleme havuzunun oluşturulması ya da kullanılması için yeterli kaynak bulunmamasından dolayı yedekleri iş yeri dışına taşımak zor olabilir.

Veeam Cloud Connect ile bant genişliğini artırmaya ya da ikinci bir ortama para ve kaynak ayırmaya gerek duymadan 3-2-1 kuralını uygulayabilirsiniz. Veeam'in yerleşik WAN Hızlandırma teknolojisinden ve çok daha fazlasından yararlanmak için tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek.


90 GÜN ÜCRETSİZ DENEME VE FİYAT TEKLİFLERİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Veeam ürünleri ve size özel çözümlerimiz hakkında daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.Adınız


Soyadınız


Firma


E-Posta


Mesajınız


Teşekkürler. Mesajınız alındı.
Hata! Lütfen tekrar deneyin.


İş yeri dışında barındırılan yedekler

Ek Veeam lisansına gerek duymadan güvenli SSL bağlantısı üzerinden fiziksel ve sanal yedekleri iş yeri dışında barındırılan bulut havuzuna aktarın.


Tam görünürlük ve kontrol

Bulut yedekleme havuzundaki verilere doğrudan yedekleme konsolundan erişip bu verileri kurtarın, bulut havuzu kullanımını takip edin ve barındırılan hizmet yenilemeleri için anımsatıcılar alın.


Uçtan uca şifreleme

Dahili sıkıştırmanın ve WAN Hızlandırmanın veri azaltma oranlarından feragat etmeden tüm verilerinizi kaynağında (veriniz ağ alanınızdan ayrılmadan önce), hareket halinde ve hareketsiz halde şifreleyerek rahat edin.


Hiçbir ek lisanslama gerekmez

Veeam Cloud Connect ek ücret ödemenize gerek kalmadan Veeam Availability Suite™, Veeam Backup & Replication™, Veeam Backup Essentials™ ve Microsoft Windows için Veeam Agent ürünlerinin içinde gelir.