Sanallaştırma Çözümleri

İşletmenize Sanallaştırmanın Gücünü Katın


İşletmenize Sanallaştırmanın Gücünü Katın

Küçük ve orta ölçekli işletmeler (SMB) daima, iş hacmini ve büyümeyi azaltmadan maliyetleri düşürecek yeni ve yenilikçi fikirler ararlar. Sanallaştorma işletmenizdeki kaynakların ve uygulamaların verimliliğini ve kullanılabilirliğini önemli ölçüde artırır. Öz kaynaklarınız eski 'bir sunucu, bir uygulama' modeli ile yeterince verim sağlayamaz ve IT yöneticileri sunucuları idare etmek için o kadar çok zaman harcarlar ki, onları yenileyemezler. Bizim müşterilerimiz kaynak kapasitelerini bir araya getirerek ve sunduğumuz Sanallaştırma Çözümü’nü kullanarak yüksek kullanılabilirliğe sahip makineler alırlar ve bu sayede genel IT maliyetlerinde ortalama %50-70 oranında tasarruf yaparlar.

Sanallaştırmanın Temel Yararları :Sanallaştırma için En Önemli 5 Neden

İşletmenizin bu yeniliklerden nasıl faydalanabileceğini öğrenmek için bize ulaşın


Mevcut kaynaklardan daha çok yararlanılmasını sağlar

Sunucu birleştirmesi ile “bir sunucuya bir uygulama” yöntemini bırakın ve ortak altyapı kaynaklarını birleştirin.

Daha az donanım daha fazla sunucu

Daha az sunucu ve IT donanımı demek; daha az alan ihtiyacı ve daha az enerji ve soğutma maliyeti demektir. Daha iyi yönetim araçları sunucu-yönetici oranını artırmanızı ve böylelikle personel ihtiyacınızın azalmasını sağlar.

İş sürekliliğini artırır

Tüm sanal ortamı, hizmette bir eksilme olmadan yedekleyin ve başka bir yere taşıyın. Planlı aksama süresini ortadan kaldırın ve planlanmamış durumlar kısmından hemen yedekleme yapın.

İşletimsel esneklik kazandırır

Dinamik kaynak yönetimi, daha hızlı sunucu hazırlığı ve gelişmiş masaüstü ve uygulama ataması ile piyasa değişikliklerine ayak uydurun.

Yönetilebilirliği ve güvenliği artırır

Kullanıcıların hemen hemen tüm masaüstü, dizüstü veya tablet bilgisayarlar ile bir internet ağı kullanarak veya kullanmayarak, bulundukları yerden veya uzaktan erişebilecekleri güvenilir masaüstü ortamlarını atayın, yönetin ve görüntüleyin.